anasayfa | hakkımızda | ürünler | haberler | kalite | katalog (pdf) | iletişim


 

Kategoriler

menu
Otomatik Sigortalar
Kaçak Akım Sigortaları
Kontaktörler
Kompanzasyon Kontaktörleri
Kompakt Şalterler
Termik Röleler
Motor Koruma Şalterleri
Sıvı Seviye Şalterleri
Vinç Kumandaları
Pedallar

 

Anket

  Yenilenen Web Sitemizi nasıl buldunuz ?
Çok iyi
İyi
İdare eder
Kötü
  

İstatistikler

 

 

Hakkımızda

    Raina, 1995 yilindan bu yana elektroteknik ürünler yelpazesinde salt malzemelerinin ithalatini gerçeklestirerek, Türkiye çapinda yaygin kullanim alaniyla konusunda deneyimli ve her geçen gün gelismeye açik oldugunu kabul ettirmistir.

Ürünlerinin, TSE, CE, ISO 14001 ve diger uluslararasi kalite standartlarina sahip olusu kaliteden ödün vermediginin en belirgin göstergesidir.

Raina, satis sonrasi hizmetleri ile müsteriye hizmeti görev bilir ve müsteri memnuniyetini kutsal sayarak güvenli ortamlar sunar. Vizyonumuz, ürün çesitliligini artirarak kaliteyi ve hizmeti sunup yurtiçi ve yurtdisi piyasalarda, gözlemleyen ve takip eden degil, belirleyen ve takip edilen olmaktir.

“ Hedefi olmayan, neye nisan aldigini bilemez” der eski bir Çin atasözü. Bizlerde hedefimizi bundan 10 yil önce ortaya koyarak yola çiktik. Türkiye ile Çin arasinda gelisen ve zenginlesen ticaret agina paralel olarak; salt malzemeleri ithalatini gerçeklestiren Raina, bugün Türkiye çapinda 600 ’ü askin satis noktasiyla sizlerle kucaklasip, resmi kurum ve kuruluslarin mevcut alimlarinda da yogun ilgi ve kabul görmüs, kalite ve fiyat avantaji ile beraber satis sonrasi verdigi hizmetlerle tercih sebebi haline gelmistir.

Raina, günümüz ticaret hayatinda malesef yitirilen bazi etik ve ahlaki degerlerin korunmasi konusunun her zaman savunucusu olmustur. Bu yüzden müsterileri ile arasindaki güveni, çalisma hayatinin olmazsa olmaz prensibi görerek, bunun tesisi ve muhafaza edilmesi hususunda var gücü ile mücadele etmektedir. Bunun bir göstergesi olarak ürünlerimizin; TSE gibi ulusal, CE ve ISO gibi uluslararasi bazda standard sertifikalarini sunarak kalite ve güven konusunda samimiyetini ispat etmistir.

“ Planiniz bir yil içinse pirinç ekin, on yil içinse agaç dikin, yüzyil içinse insanlari egitin” özdeyisinde bahsedildigi gibi hedefimiz; önümüzdeki yillarda sizlerle beraber yolumuza devam ederek, Türkiye de ürünlerimizin üretimini gerçeklestirecek tesisleri kurmak ve nihayetinde uzman kadrolari yetistirerek, kaliteyi sizlere daha yakindan sunabilmektir.


Tüm Hakları Saklıdır © 2007